Peugeot 308
SW 1.2 110 PK PureTech | Blue Lease | Airco | Navigatie |
Direct kopen, basisprijs: € 6.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.950,-
LEASEPRIJS: € 95,82 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.162,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 308 |
|---|---|
| Uitvoering: | SW 1.2 110 PK PureTech | Blue Lease | Airco | Navigatie | |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 31 maart 2017 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 139.712 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 95,82 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | NR-369-S |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 82 kw / 112 pk |
| Laadvermogen: | 660 kg |
| Gewicht: | 1.165 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Hoogte: | 147 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.825 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 630 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- LED dagrijverlichting
- Elektronische remkrachtverdeling
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Armsteun voor
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel